به گزارش خبرخودرو، خودرو CS35‎با خصوصیات عملکردی مناسب، ظاهری شیک و اتاقی راحت تجربه ی رانندگی با خودروی شاسی بلند را به خوبی برای علاقمندانش فراهم می کند.

شاسی بلند شهری ‏CS35‎‏ هنوز نیامده طرفداران بسیاری پیدا کرده، طراحی بدنه ‏جذاب و چشم نواز، پلت فرم هوشمندانه دیفرانسیل جلو و طراحی در خور توجه فضای داخلی ‏در کنار قیمت نسبتا رقابتی کافی هستند تا طرفداران مُد گرا خودروهای شاسی بلند شهری ‏به سمت این مدل جذب شوند و البته در کنار تمامی این موارد مثبت، ترمزها ی خوب و هندلینگ نیز از دیگر قابلیت های این خودرو است .

آپشن سیستم مسافرتی هوشمند In-call 2.0 ارائه شده، شامل خدمات مسافرتی مانند دستیار  ایمنی، راهنمای سفر ، اطلاعات سرگرمی و منشی خودرو، CS35  را جذابتر کرده است.

از دیگر ویژگی های  CS35  می توان به  فرمان بسیار خوش دست با دوخت چرمی جذاب، تسلط ‏خوب راننده به محیط پیرامونی خودرو و سیستم تعلیق خوب اشاره کرد که همگی باعث ‏افزایش لذت رانندگی در شرایط مختلف می شود البته نباید از مواد اولیه با کیفیت عالی که در ساخت داخلی کابین آن به کار رفته غافل شد .

گفتنی است  شرکت چانگان پس از  سالها همکاری با شرکت های فورد، مزدا، سوزوکی، پژو سیتروئن و ولوو  و با وجود حضور خودرو سازان مطرح دنیا توانسته با تولید بیش از دو میلیون و پانصد هزار دستگاه خودرو در سال ۲۰۱۴ بالاترین میزان تولید و فروش را در کشور چین به خود اختصاص دهد. همچنین CS35 با کیفیت مناسب، ظاهر زیبا، مصرف سوخت بهینه و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، بالا ترین رتبه فروش را در بین خودروهای چینی کسب نموده است .