شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو با ظرفیت بسیار محدود از روز “شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ “ تا زمان تکمیل ظرفیت، به شرح جدول زیر اعلام می گردد:

موعد تحویل

قیمت مصوب فروش (ریال)

رنگ های قابل عرضه

شرح خودرو

توضیحات

۱۵ روزه

۸۳۰,۰۰۰,۰۰۰

مشکی، خاکستری، سفید

پژو پارس LX اتوماتیک سال

با امکان انتخاب کارت طلائی اختیاری تک ستاره

۱,۴۱۰,۰۰۰,۰۰۰

سفید

s30 دنده  اتوماتیک

۷۷۰,۰۰۰,۰۰۰

سفید

تندر پیکاپ با رادیو پخش usb

۳۶۰,۰۰۰,۰۰۰

سفید

وانت آریسان دوگانه سوز

 

قواعد و نکات مهم :

 • امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام برای مشتری دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نمی باشد.
 • ثبت نام صرفاً بصورت اینترنتی و از طریق سایتikco.esale امکان پذیر خواهد بود.
 • بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه از سوی شرکت یکطرفه ابطال و وجه بدون سود مسترد خواهد شد.
 • در راستای سرعت بخشیدن به فرآیند ثبت نام کد نمایندگی در زمان ثبت نام قابل انتخاب نمی باشد و پس از ثبت نام در روز دوشنبه ۱۹/۰۹/۹۷ به مدت ۵ روز (برای تمامی ثبت نام شده ها) انتخاب نمایندگی توسط مشتری و از طریق “سایت فروش اینترنتی، بخش ویژه مشتریان” امکان پذیر خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم انتخاب نمایندگی توسط مشتری در مدت زمان تعیین شده، کد نمایندگی براساس آدرس مشتری توسط شرکت تعیین خواهد شد.
 • در این بخشنامه امکان رویت لیست ثبت نام شده ها، برای عموم قابل مشاهده است. به جهت حفظ حریم مشتریان محترم در لیست انتشار یافته برای عموم، دو رقم کد ملی و اسم کوچک مشتریان فیلتر خواهد شد. این اطلاعات بعد از ثبت نام و اخذ تاییدیه های مالی، در لیست به ترتیب به روزرسانی خواهد شد.

شرایط و توضیحات روش فروش نقدی :

 1. هر گونه تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی، مالیات و …) و همچنین تغییرات قیمتی ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نهادهای قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عهده مشتری خواهد بود.
 2. شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبت نام اقدام کند.
 3. تنظیم صلح نامه در این بخشنامه قابل اجرا نمی باشد.
 4. در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادها ۳۰درصد سالیانه (دو و نیم درصد ماهیانه)، جریمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواهد بود.
 5. شرکت در زمان ثبت نام لیست اقلام و بهای آپشن های اختیاری را به مشتری اطلاع رسانی می نماید. (در سایت ایران خودرونیز اطلاع رسانی شده است) بدیهی است در صورتی که (پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، بعلت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردهای اجباری، نصب تجهیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن براساس ضوابط مصوب مراجع قانونی قیمت گذاری را خواهد داشت.
 6. ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبت نام الزامی است
 7. در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان اصلاح وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عهده مشتری خواهد بود.
 8. در صورت ارائه اطلاعات نادرست آدرس توسط مشتری، شرکت حق دارد بطور یکطرفه قرارداد را فسخ نماید.

زمان فعال سازی بخشنامه:
ساعت ۱۱ صبح روز شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ از طریق وبسایت esale.ikco.ir