بزرگ‌ترین خودروساز کشور در اقدامی کم سابقه نسبت به فروش خودروهای بی‌نام اقدام کرد. بر این اساس مشتریان بدون دانستن نام خودرو فقط با پرداخت مبالغی از ۵ تا ۵۰ مییون تومان تا پایان شهریور خودرو مجهول‌الهویه خود را دریافت خواهند کرد.

  به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» به نقل از اقتصادنیوز، ایران خودرو در بخش‌نامه‌ای به مناسبت میلاد حضرت علی‌(ع) پیشنهاد کرده تا مشتریان با پرداخت مبالغ ۵، ۱۰، ۲۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی تا پایان شهریور ماه امسال صاحب خودرویی بی‌نام و نشان شوند.

  این شرکت فقط توضیح داده که خودروهای مورد نظر دارای بیمه شخص ثالث، سود انصراف ۲۶ درصدی و سود مشارکت ۲۷ درصدی خواهند بود.

  آنگونه که سایت فروش ایران‌خودرو توضیح داده، این خودروها در کلاس ۹۹۸۰۴ عرضه می‌شوند. ثبت نام برای این خودروها از اول اردیبهشت آغاز شده و تا چند روز آینده ادامه خواهد داشت.

  آغاز فروش نقدی دنا و ال۹۰
  در همین رابطه ایران خودرو فروش نقدی ۹ مدل خودرو را آغاز کرده است. آنگونه که سایت فروش ایران خودرو خبر داده خودروهای تندر۹۰ اتوماتیک با قیمت ۴۷ میلیون ۳۵۰ هزار تومان، تند۹۰ دنده‌ای، ۳۷ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان، دنا ۴۲ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و پژو ۴۰۵بنزینی ۲۹ میلیون تومان به فروش می‌رسند و خریداران حداکثر تا ۳۰ روز می‌توانند خودرو خو را تحویل بگیرند.

  این شرکت همچنین پژو ۲۰۶ تیپ‌۲ را با قیمت ۳۲ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان، پژو ۲۰۶تیپ۵ را با قیمت ۳۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و پژو ۲۰۶ صندوقدار را با قیمت ۳۷ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان به فروش می‌رساند.