طرح پیش فروش ۲۹ مهر ماه تکمیل ظرفیت شد

براساس اعلام شرکت ایران‌خودرو شرایط فروش محصولات مهر ماه این شرکت اعلام شد. مطابق بخشنامه‌ای که ایران‌خودرو ابلاغ نموده است، براساس این بخشنامه زمان شروع ثبت‌نام روز یکشنبه ۲۹ مهرماه ۱۰ صبح آغاز می شود
در بخشنامه اعلامی ایران‌خودرو شرایط و توضیح برای متقاضیان ثبت‌نام اعلام شده که این مواردبه شرح زیر است:
۱- سود مشارکت در این بخشنامه به صورت سالیانه حداکثر تا تاریخ انقضای دعوتنامه محاسبه خواهد شد و هرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز براساس سود مشارکت اعلامی محاسبه می‌شود.

۲- سود انصراف به صورت سالیانه و حداکثر تا زمان انقضای دعوتنامه محاسبه می‌شود و چنانچه انصراف قرارداد قبل از ارسال دعوتنامه باشد، سود آن برمبنای مبلغ واریزی پیش‌پرداخت محاسبه خواهد شد.

۳- در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری «صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه» یک درصد ماهیانه «۱۲ درصد سالیانه» پرداخت می‌شود.

۴- در صورتی که برحسب ضرورت، آبشن و یا تجهیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف شود و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد گردد، دعوتنامه براساس خودروی تغییر یافته یا با کلاس جدید صادر خواهد شد.

۵- در شرایط پیش فروش مبلغ مابه‌التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه براساس قیمت مصوب شرکت در زمان تحویل خودرو و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینه‌های قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

۶- ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبت‌نام الزامی است.

۷- در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، کلیه تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عهده مشتری خواهد بود.

۸- ارائه متن و شرایط پیش فروش خودرو مندرج در بخشنامه به مشتریان الزامی است و بدیهی است ثبت‌نام مشتریان تنها براساس شرایط قید شده قابل پذیرش است.

۹- خودروهای این بخشنامه، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهند بود.

۱۰- لازم است نمایندگی‌ها در خصوص مشتریانی که اولین بار در ایرانخودرو ثبت‌نام نموده‌اند و برای آنها شماره مشتری جدید ایجاد می‌شود و مشتریانی که شهر محل سکونت آنها با محل صدور شناسنامه مغایر است تاییدیه احراز سکونت را به همراه پرونده ثبت‌نام مشتری به سازمان ارسال کنند.

۱۱- نمایندگی‌ها هنگام ثبت‌نام از مشتریان در خصوص تاییدیه احراز سکونت، عنوان شده در بخشنامه‌های اعلامی را مدنظر قرار دهند.

۱۲- نمایندگان می‌بایست این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت مشتریان قرار دهند.

شرایط ثبت نام پیش فروش محصولات ایران خودرو/ مهر ماه ۹۷
نکات مهم :

  1. ثبت نام فقط برای مشتریان دارای گواهینامه رانندگی امکان پذیر خواهد بود.لذا هنگام ثبت نام کپی آن را همراه داشته باشید.(تاریخ صدور گواهینامه قبل از تاریخ ثبت نام باشد)
  2. ثبت نام در این بخشنامه صرفا برای مشتریان خودرو اولی و افرادی که مالک خودرو نیستند ( اعم از خودروی ایران خودرویی یا غیر ایران خودرویی ) مجاز می باشد .
  3. هر کد ملی فقط مجاز به ثبت نام یک خودرو می باشد.
  4. بدیهی است هرثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه ازسوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه بدون سود مسترد خواهد شد .
  5. در راستای سرعت بخشیدن به فرآیند ثبت نام کد نمایندگی درزمان ثبت نام قابل انتخاب نمی باشد و انتخاب آن پس از ثبت نام در روز سه شنبه به مدت ۴ روز از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو امکان پذیر خواهد بود.
  6. ثبت نام فقط به صورت اینترنتی انجام می شود .
  7. مبلغ پیش پرداخت در یک کارت عضو شتاب و دارای رمز دوم باشد.
  8. برای مشتریانی که طی ۱۸ ماه اخیر اقدام به ثبت نام نموده اند،امکان ثبت نام در این بخشنامه وجود ندارد