به گزارش خبرخودرو، در آخرين گزارش منتشر شده توسط شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران، تندر 90 ايران خودرو در رتبه سوم جدول ارزيابي كيفي و بالاتر از تندر پارس خودرو قرار گرفت.

 در آخرين گزارشي كه شركت بازرسي در نيمه اول ارديبهشت ماه منتشر كرده، تندر 90 ايران خودرو موفق شده نمرات منفي خود را تا عدد 21.7 كاهش دهد.  برپايه اين گزارش، تندر ايران خودرو با نمره منفي 21.7 در رتبه سوم جدول ارزيابي كيفي ISQI قرار گرفته است.

ShowImage.aspx

بر اساس اين گزارش، كيفيت تندر 90 ايران خودرو همواره رو به رشد بوده و نتايج ارزيابي‌هاي سال گذشته حاكي از 12 درصد بهبود كيفيت در اين محصول بوده كه آن را در جايگاه بسيار خوب جدول با كيفيت‌ترين‌ها قرار داد.

همچنين نتايج ارزيابي‌هاي شركت بازرسي در شاخص رضايت سنجي مشتريان در سه دوره اخير نشان مي‌دهد تندر 90 ايران خودرو در اين سه دوره، از رقيب خود پيشي گرفته و در رتبه‌هاي بالاتر نسبت به تندر پارس خودرو قرار دارد.

از سوي ديگر، تندر 90 ايران خودرو با كسب شش نشان سبز پياپي و رتبه Exceptional در آديت هاي دوره‌اي رنو، همواره به عنوان يكي از پايگاه هاي برتر توليد تندر مورد تحسين شركت رنو بوده است. اين دستاوردها با كسب اولين تنديس بلورين جايزه ملي كيفيت ايران براي تندر 90، ايران خودرو را در مسير تعالي و كسب موفقيت هاي بيش‌تر در افزايش كيفيت محصولات و رضايتمندي مشتريان، بيش از پيش مصمم تر كرده است.