کدام خودروها فروش فوری ندارد +جدول

ایران‌خودرو فروش فوری چهار مدل سواری را متوقف کرده و این محصولات را فعلا فقط پیش‌فروش می‌کند. این شرکت قصد دارد از سال آینده به تعهدات خود در قبال پیش فروش ها اقدام کند.

به گزارش کارزنیوز به نقل از اقتصاد ، هایما، پژو ۲۰۷i، سورن و سوزوکی خودروهایی هستند که تولید و عرضه آنها در ایران‌خودرو هم‌اکنون متوقف شده است. این خودروها فقط پیش‌فروش می‌شوند و زمان تحویل آنها از خرداد ۹۵ تا آبان همان سال تعیین شده است. اولین سری تحویل سورن و سوزوکی‌های پیش‌فروش شده در خرداد، هایما تیر و پژو۲۰۷ در آبان است.

در مورد سوزوکی، ایران‌خودرو علاوه بر خرداد، در تیر ماه نیز موعد تحویل اعلام کرده است. سوزوکی‌های دستی و اتوماتیکی که در خرداد تحویل داده می‌شوند، به ترتیب ۶۰ و ۶۵ میلیون تومان پیش‌پرداخت دارند و سوزوکی‌های دستی و اتوماتیکی که در تیر تحویل داده می‌شوند، به ترتیب ۴۵ و ۵۰ میلیون تومان پیش‌پرداخت دارند. این سواری در سه رنگ خاکستری متالیک، مشکی متالیک و سفید پیش‌فروش می‌شود.

سورن ای‌ال‌ایکس نیز در سه رنگ آبی کبود متالیک، مشکی متالیک و سفید پیش‌فروش و در خرداد و تیر ماه تحویل داده می‌شود. پیش‌پرداخت سورن تحویلی در خرداد ۱۹ میلیون و در تیر ۱۴ میلیون است.

پس از این دو خودرو، هایماست که در نوبت اول در تیر و در نوبت دوم، در مرداد به پیش‌خریداران تحویل داده می‌شود. پیش‌پرداخت هایماهایی که در تیر ماه تحویل داده می‌شود، ۴۰ میلیون و آنهایی که در مرداد تحویل داده می‌شود، ۳۰ میلیون تومان است. پیش‌فروش هایما در چهار رنگ خاکستری متالیک، مشکی متالیک، نقره‌ای متالیک و سفید صورت می‌گیرد.

پژو۲۰۷ تا پاییز سال آینده به بازار نمی‌آید، ایران خودرو سری اول آن را در آبان ۹۵ با پیش‌پرداخت ۲۰ میلیون تومان و سری دوم را در ماه بعد از آن، آذر با پیش‌پرداخت ۱۵ میلیون تومان در رنگ‌های خاکستری متالیک، مشکی متالیک، نقره‌ای متالیک و سفید تحویل می‌دهد.

۱