با خرید کارت طلایی از شرایط استثنایی زیر برخوردار می شوید

gold-service

یاد آور می شویم جهت برخورداری از تخفیفات ویژه نمایندگی زیبایی و جلوگیری از هرگونه حادثه ،۷۲ ساعت قبل از اتمام بیمه نامه شخص ثالث و بدنه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز از جمله : کارت خودرو ،بیمه نامه شخص ثالث سال قبل ، بیمه نامه بدنه سال قبل به واحد بیمه نمایندگی زیبایی واقع در ساختمان شماره دو مراجعه نمایید تا در کمترین زمان ممکن و در حضور شما بیمه نامه صادر و تقدیمتان گردد.

 

یکی دیگر از خدمات واحد بیمه نمایندگی زیبایی ، صدور و تمدید کارت طلایی می باشد

برای خودرو های یک سال کارکرده که نیاز به تمدید کارت طلایی دارند ، واحد صدور کارت طلایی این نمایندگی بصورت تمام وقت فعال بوده و در هر زمان پاسخگوی نیاز های شما عزیزان می باشد.

شما می توانید جهت تمدید کارت طلایی ، با در دست داشتن کارت سال گذشته مراجعه و از تخفیف ۳۰% برخوردار شوید . لازم به ذکر است بعضی شرایط خاص مانند کارت جانبازی ۲۵% به بالا ، عضویت در جامعه مهندسین ، پزشکان ، پرستاران ، فرهنگیان ، روسا و مدیران شرکت ها ، نهاد ها ، ارگان ها به این تخفیف افزوده می شود . شایان ذکر است به منظور رفاه شما ، ترتیبی اتخاذ گردیده که کارشناسی و بازدید از خودروی شما در محل نمایندگی انجام شود تا از اتلاف وقت جلوگیری شود.

در مورد خودرو های صفر کیلومتر ، زمان تحویل خودرو ، شما می توانید با کارشناسان واحد کارت طلایی که در سالن تحویل مستقر هستند مشاوره و از نظرات آنها برخوردار شوید.