بازدید کننده گرامی 

این بخش به منظور پاسخگویی به سؤالات رایج مشتریان طراحی شده است

روش های تشخیص روغن تقلبی و روغن اصلی کدامند؟

۱- برچسب و کیفیت چاپ روی روغن اولین و ساده ترین روش تشخیص است. شرکت های تولیدکننده معمولاً برچسب روشن، واضح و با کیفیت را چاپ می کنند. کمرنگ بودن و عدم کیفیت یا تار بودن تصاویر ممکن است نشانی از جعلی بودن روغن باشند.
۲- از راه های دیگر تشخیص، قیمت پایینتر نسبت به محصول اصلی شرکت تولید کننده روغن است.
۳- کیفیت ظروف حاوی روغن اصلی معمولا صاف، مستحکم تر و فاقد خراشیدگی، سایش، کثیفی و فرسودگی می باشند. همچنین برند های اصلی درب محصول را به بهترین شکل پلمپ می کنند که بعد از باز شدن آسیب ببینند و امکان استفاده افراد سودجو از آن ها وجود نداشته باشد.

قیمت قطعه به چه صورت مشخص می شود و آیا خرید قطعه از نمایندگی های دیگر به لحاظ قیمت تفاوتی دارد؟

قیمت قطعات ایران خودرو براساس شماره فنی که بر روی بسته بندی قطعه درج شده است، مشخص می شود . این قیمت ها در کل نمایندگی های کشور یکسان می باشند. در ضمن برچسب شماره فنی، اصالت قطعه را مشخص می کند.

 

قطعات خریداری شده از فروشگاه قطعات یدکی در صورت عدم استفاده، قابل مرجوع شدن هستند؟

بله قطعاتی که مورد استفاده قرار نمی گیرند با ارایه فاکتور و سالم بودن بسته بندی قطعه مذکور قابل ارجاع هستند. لازم به ذکر است به این دلیل که امکان دارد قطعه برقی خریداری شده نصب گردد و بعد از نصب، مشخص شود که خرابی از آن قسمت نمی باشد، مرجوعی ندارند، اما در صورتی که قطعه برقی نصب شده بازدهی لازم را نداشته باشد، با مراجعه به کارشناسان فنی نمایندگی و تایید خرابی قطعه توسط آنها، قابل ارجاع می باشد.