اگر سوار یکی از محصولات ایران‏ خودرو هستید و یا قصد خرید یکی از آنها را دارید، حتما این مطلب را بخوانید.
به منظور رفاه بیشتر مشتریان، دارندگان کلیه خودرو های سواری گروه صنعتی ایران خودرو طبق ضوابط و مقررات می توانند خدمات کارت طلایی را از زمان تولید به مدت ۱۰ سال دریافت نمایند

امدادخودروایران شرکت زیرمجموعه گروه صنعتی ایران‏ خودرو، برای تصادفات و اتفاقات تمهیدات ویژه‏ ای اندیشیده است: خدمتی به نام کارت طلایی

کارت طلایی؟! چی هست؟

هدف امدادخودرو ایران این است که تنها نگرانی شما، انتخاب لباس مراسمی باشد که بدان دعوتید. نه نگرانی سرویس‏ های دوره‏ای خودرویتان را داشته باشید و نه دل نگران حادثه‏ ها و تصادفات پیش ‏بینی نشده باشید.

به همین منظور این شرکت، خدمات جبران خسارت و فراتر از آن را تحت عنوان کارت طلایی و سرویس‏ های امدادی را به صورت طبقه‏ بندی شده از سال ۱۳۸۰ به تعداد محدودی از خودروهای تولیدی شرکت ایران‏ خودرو ارائه کرد و پس از استقبال این خدمات کارت طلایی در سطح تمامی خودروهای تولیدی ایران‏ خودرو این خدمات قابل ارائه شد.

از مهم ترین خدمات کارت طلایی می‏ توان به جبران خسارت ناشی از حوادث، سرقت کلی و جزئی، سرویس های امدادی و حمل خودرو (در صورت عدم امکان راه‏ اندازی در محل) در تمامی شهرها و جاده ‏های کشور، راه ‏اندازی تلفنی و مشاوره فنی، ارائه سرویس های ادواری و نگهداری براساس استاندارد، تضمین قطعات و خدمات ارائه شده در هر سطحی و تعویض خودرو در حوادث و سرقت اشاره کرد.

کارت طلایی انواع مختلفی دارد؟

کارت طلایی امدادخودروایران در حال حاضر در پنج سطح مختلف که شامل کارت طلایی سال و کارت های طلایی یک تا چهار ستاره است. عمده خدمات کارت طلایی شامل پاسخگویی به درخواست مشتریان، راهنمایی و راه اندازی تلفنی، اطلاع رسانی، پیگیری امور مشتریان،‌ مشاوه فنی، انجام فعالیت های امدادی به صورت شبانه روزی، حمل و جابجایی خودرو و انتقال سرنشینان به صورت رایگان و ارایه خدمت های ادواری و نگهداری، تعمیرات در محل و خدمت در محل طبق تعرفه های تعیین شده است.

چه نیازی به سرویس دوره ای داریم؟

باور کنید خودرو شما به غیر از بنزین به مراقبت‏ هایی نیز احتیاج دارد. مواردی همچون تعویض روغن موتور، شمع موتور، لنت‏ها و ده‏ها مورد دیگر که پایش تمامی و تعویض به موقع آنها برای افرادی که مشغله ایشان زیاد است کمی عذاب‏ آور است.

اما نیاز به نگرانی نیست. کارت طلایی این مشکل شما را حل کرده است. دیگر نگران سرویس‏ های دوره‏ ای خودرویتان نباشید. در سطوح دو ستاره کارت طلایی و بالاتر از آن، این خدمات به نحو شایسته ‏ای در نمایندگی‏ ها و یا حتی درب منزل و یا محل کار شما قابل انجام است.

تعمیرگاه در محل!! هر جایی که من بخواهم ؟ ممکنه ؟!!!

به منظور رفاه حال مشتریان؛ برای انجام سرویس و خدمات تعمیراتی خودرو در محل زندگی و یا کار، خدمت سرویس و تعمیرات سیار درمحل، توسط امدادخودروایران ارائه می‏ شود که شامل ارائه ۱۶۲ نوع خدمت از جمله انجام سرویس‏ های دوره ‏ای، سرویس‏های تابستانی و زمستانی، انجام تعمیرات مربوط به سیستم خنک کننده، انجام تعمیرات مربوط به سیستم سوخت‏ رسانی، انجام تعمیرات مربوط به سیستم برق و الکترونیک، انجام تعمیرات مربوط به سیستم ترمز، انجام تعمیرات مربوط به سیستم کلاچ (به جز دیسک و صفحه کلاچ)، تعویض باطری، دینام ، انژکتور ، رادیاتور، قفل، سنسور روغن و.. و انجام تعمیرات مربوط به تزئینات و…است.

این خدمت کارت طلایی شامل خودرو من نیز می‏ شود؟

اگر شما سوار بر یکی از محصولات ایران‏ خودرو هستید که طول عمر وسیله نقلیه زیر ۱۰ سال است، جواب شما بدون شک “بلی” است. اما به این نکته توجه کنید که برخی خودروهای گروه صنعتی ایران خودرو از زمان تحویل خودرو به مدت یک سال تحت پوشش این خدمت هستند؛ محصولاتی همچون گروه پژو پارس، رانا و سمند.

چرا کارت طلایی؟

شاید با تمامی این توضیحات برای برخی از رانندگان این سوال پیش آید که چرا باید کارت طلایی تهیه کنم؟ خدمات کارت طلایی و سرویس های امدادی چه مزیتی نسبت به سایر خدمات مشابه دارد. با توجه به وجود شرکت‏های خدماتی دیگر در خصوص امداد، خدمات خودروئی، حمل و جبران خسارت کلی و جزیی، کارت طلایی چه مزیت رقابتی نسبت به آنها ایجاد کرده است.

برخی از مزیت های کارت طلایی

امداد بالینی به مدت یک سال از جمله مزایای کارت طلایی است. در صورتی که خودرو دچار نقص فنی شده و شما در هر کجای ایران نیاز به کمک داشته باشید کافیست تنها با شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ تماس گرفته و در زمان تقریبی ۳۰ دقیقه منتظر امدادگران ماهر امدادخودروایران باشید. بدون اضطراب بدون دغدغه .

خدمات طلایی تنها در ایران خودرو زیبایی

 • تنها دارنده دستگاه رنگ آمیزی کوره ای در نمایندگی های خوزستان
 • پذیرش خارج از نوبت
 • حضور استادکاران مجرب، دوره دیده و با سابقه
 • کارشناسان خبره
 • تعویض قطعه (نه تعمیر) و تضمین قطعه
 • استفاده از قطعات ایساکو با برچسب اطمینان نام برد.
 • حضور فروشگاه در نمایندگی

همچنین به خساراتی که طی آن هزینه‏ های تعمیر قسمتهای آسیب دیده از ۶۰% ارزش خودرو قبل از حادثه بیشتر باشد و یا امکان بازسازی آن به تایید کارشناس این شرکت نرسد و یا اینکه مدت تعمیر بیش ازحد پیش‏ بینی شود، اطلاق می‏ شود، در این صورت امدادخودرو ایران طبق ضوابط خود و با نظر مشتری اقدام به تعویض کلی خودرو می‏ کند.

فراگیری و در دسترس بودن از دیگر ویژگی ها و مزایای کارت طلایی است که امکان بهره‏ گیری از پوشش نمایندگی‏ های مجاز گروه صنعتی‏ ایران‏ خودرو در سراسر کشور و ارائه خدمات استاندارد را برای مشتریان فراهم کرده است. کارت طلایی خسارت قسمت های زیرین خودرو را هم پوشش می دهد. در صورتی که به بخش زیرین خودرو شما به هر دلیلی آسیب ببیند، کارت طلایی با توجه به ضوابط خسارت شما را مرتفع می کند.

 

امداد خوددرو ایران خدمات خود را ضمانت می کند

امدادخودرو ایران سال‏هاست تمام هم و غم خود را بر تکریم تمام و کمال مشتری قرار داده و درصدد ارائه خدماتی بی‏نقص است. اما باز هم اگر شما مشتری عزیز از هرخدمات از این مجموعه ناراضی بودید کافیست با شماره ۰۹۶۴۴۰ تماس گرفته و نظرات خود را بیان کنید. لازم به توضیح است که با ارائه کد پیگیری، شکایت شما در هر مرحله قابل پیگیری است. تمامی خدمات کارت طلایی از امداد گرفته تا تعمیرات و جبران خسارت با ضمانت قطعات و خدمات اولیه و قابلیت طرح شکایات نیز در صورت ناراضی بودن مشتریان برای ایشان وجود دارد.

خدمات سریع سرویس در محل و امداد پلاس

امداد پلاس

با توجه به اهمیت رضایتمندی و صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری،کمک به کاهش ترافیک کلانشهر ها، انجام خدمات تعمیرگاهی سبک نظیر تعویض رادیاتور، پمپ هیدرولیک، دینام، استارت،و… در محل توقف خودرو جز خدمات جدید امداد خودرو ایران معرفی گردید

سرویس سریع در محل
به منظور رفاه حال مشتریان محترم و جهت انجام سرویس و خدمات تعمیراتی خودرو در محل زندگی و یا کار ایشان، طرح سرویس و تعمیرات سیار در محل، توسط شرکت امداد خودرو ایران ارائه گردیده است:

 1. انجام کلیه خدمات مربوط به سرویس های دوره ای و نگهداری خودرو
 2. تعویض تسمه تایم، تیغه های برف پاک کن و…
 3. تعویض روغن، فیلتر روغن، فیلتر هوا
 4. انجام تعمیرات مربوط به سیستم خنک کننده
 5. انجام تعمیرات مربوط به سیستم سوخت رسانی
 6. انجام تعمیرات مربوط به سیستم کلاچ بجز دیسک و صفحه
 7. انجام تعمیرات مربوط به کولر
 8. انجام تعمیرات مربوط به برق و الکترونیک
 9. انجام تعمیرات مربوط به سیستم ترمز
 10. انجام تعمیرات مربوط به تزئینات
 11. انجام سرویس های دوره ای قبل از سفر
 12. تنظیم موتور و…،

توسط ناوگان سرویس در محل قابل ارائه خواهد بود.
نکته: در صورت دریافت خدمت سرویس در محل، هزینه ایاب و ذهاب مطابق تعرفه امداد خودرو ایران از ایشان اخذ می گردد
نحوه درخواست امداد:
متقاضیان محترم میتوانند، درخواست امداد خود را از طریق مرکز پاسخگویی و با شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ مطرح نمایند و متعاقب آن با انجام هماهنگی های لازم، اکیپ های عملیاتی، در زمان و محل مورد نظر مشتریان محترم، حضور خواهند یافت.

نحوه درخواست و تمدید کارت طلایی:
متقاضیان محترم میتوانند، جهت درخواست، تمدید و دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز پاسخگویی ایران خودرو زیبایی و با شماره ۳۱۵۶-۰۶۱ ایران خودرو زیبایی تماس حاصل فرمایند.

 

حالا واقعا لازمه؟ یعنی کارت طلایی بگیرم؟

نیم نگاهی تنها به تیترهای این مطلب هم شاید برای متقاعد کردن شما رانندگان آینده ‏نگر کافی باشد تا تلفن را برداشته و با شماره ۳۱۵۶-۰۶۱ ایران خودرو زیبایی تماس گرفته و یکی از مشترکین امدادخودرو ایران شوید. امدادخودروایران از خانواده بزرگ ایران خودرو به مانند همراهی مطمئن در تمامی نقاط کشور تنها به دنبال آرامش رانندگان است. با این خدمات شما دیگر نگران اطلاعات کم فنی خود، نبود لوازم یدکی، جبران خسارت از تصادفات احتمالی و ده‏ها دغدغه دیگر نخواهید بود.

 

مراقب سودجویان باشید

هشدار ایران خودرو زیبایی برای جلوگیری از سو استفاده امدادهای متفرقه و غیر استاندارد به مردم

 1. تنها شماره تلفن درخواست امداد از امداد خودرو ایران ۰۹۶۴۴۰ می باشد.
 2. مشتریان محترم میتوانند جهت خرید کارت اشتراک از طریق نمایندگی ایران خودرو زیبایی به شماره ۳۱۵۶-۰۶۱ ، دفاتر منطقه ای شرکت امداد خودرو ایران اقدام نمایند.
 3. کارت های اشتراک امداد خودرو یک ساله می باشد
 4. در صورت درخواست خدمت و اعزام امدادگر از سوی امداد خودرو، هویت امدادگر تنها از طریق کد و کارت شناسایی و استفاده از آرم (لوگـوی) احـراز می گردد.
 5. مشتریان محترم، فاکتور خدمات ارائه شده را جهت اطمینان خاطر دریافت نمایید.
 6. همواره مبلغ قابل پرداخت، در فاکتور رسمی شرکت درج می گردد.
 7. تمام قطعات مورد استفاده امدادگران، قطعات اصلی محصولات ایران خودرو در بسته بندی ایساکو با برچسب اطمینان می باشد.

نحوه انتخاب کارت طلایی هنگام تکمیل وجه خودرو

آیا هنوز تردید دارید؟

با ما با شماره ۳۱۵۶-۰۶۱ ایران خودرو زیبایی تماس گرفته و سوالات خود را مطرح فرمایید