جدیدترین شرایط فروش ایران خودرو

آخرین بروز رسانی ۱۳۹۷/۱۲/۰۲

 

طرح شماره ۳ شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت حاشیه بازار ، از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ امکان ثبت نام و تا زمان تکمیل ظرفیت در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو فعال خواهد بود.

در بخشنامه شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو تحویل اسفند ۹۷  ، ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی ، از کل جدول فوق یک دستگاه خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند ، قرار داد به صورت یکطرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.

در بخشنامه شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو تحویل اسفند ۹۷ ، کلیه مشتریانی که در ۱۸ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند ، قادر به ثبت نام  نمی باشند.

در بخشنامه شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو تحویل اسفند ۹۷ ، امکان ثبت نام برای افراد بالای ۱۸ سال امکان پذیر خواهد بود.

در بخشنامه شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو تحویل اسفند ۹۷ ، ثبت نام صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم می باشد.

در بخشنامه شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو تحویل اسفند ۹۷ ، امکان انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام فعال می باشد.

در بخشنامه شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو تحویل اسفند ۹۷، پس از انعقاد قرارداد ، مشتری به هیچ عنوان حق انصراف ندارد.

ثبت نام صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق سایت esale.ikco.ir  امکان پذیر خواهد بود.

 

!! کد انتخاب نمایندگی ما،  ۲۴۰۴ ، به نام شرکت فضل یدک زیبایی می باشد !!

آغاز ثبت نام سه شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ساعت  ۱۰ صبح  و ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت WWW.ESALE.IKCO.IR امکان پذیر خواهد بود

شرایط پیش فروش مشارکت در تولید به مناسبت دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۹۷ از روز دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۵  ساعت ۱۰ صبح تا ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست اعلام گردید.

در بخشنامه به مناسبت دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۹۷،  علاوه بر سود مشارکت مبلغی به عنوان (تخفیف خرید محصول ایرانی) در نظر گرفته شده است که پرداخت آن منوط به واریز نقدی مابه التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوتنامه و دریافت خودرو می باشد .

تنظیم صلح نامه در بخشنامه به مناسبت دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۹۷ ، تا یک بار قابل اجرا می باشد.

امکان ثبت نام در بخشنامه شرایط فروش به مناسبت دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۹۷ برای مشتریان حقیقی مجاز می باشد.

قیمت نهایی خودرو در بخشنامه شرایط فروش به مناسبت دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۹۷، در زمان تحویل تعیین خواهد شد.

به کلیه ثبت نام ها در بخشنامه شرایط فروش به مناسبت دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۹۷، کارت طلائی تک ستاره رایگان تعلق می گیرد.

سود مشارکت در بخشنامه شرایط فروش به مناسبت دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۹۷ ،  مطابق جدول و به صورت سالیانه حداکثر تا تاریخ مشخص شده در دعوتنامه محاسبه خواهد شد .

در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت ، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری و فقط به شرط تکمیل وجه قرارداد ، یک درصد ماهانه یا ۱۲ درصد سالیانه پرداخت می گردد.

ارائه کد ملی ، کد پستی ، آدرس دقیق ، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبت نام الزامی می باشد.

کلیه خودروهای قابل ارائه در بخشنامه شرایط فروش به مناسبت دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۹۷ ،  از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهند بود .

در راستای سرعت بخشیدن به فرآیند ثبت نام ، کد نمایندگی در زمان ثبت نام قابل انتخاب نمی باشد و پس از ثبت نام در روز شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۰۴به مدت ۸ روز ، انتخاب نمایندگی توسط مشتری و از طریق “سایت فروش اینترنتی ، بخش ویژه مشتریان” امکان پذیر خواهد شد . بدیهی است در صورت عدم انتخاب نمایندگی توسط مشتری در مدت زمان تعیین شده ، کد نمایندگی براساس آدرس مشتری توسط شرکت ایران خودرو تعیین خواهد شد . “” کد نمایندگی ما ۲۴۰۴ به نام شرکت فضل یدک زیبایی می باشد “”

ثبت نام در بخشنامه شرایط فروش به مناسبت دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۹۷ ،  صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق سایت  ESALE.IKCO.IR امکان پذیر خواهد بود.

 

 

!! کد انتخاب نمایندگی ما ۲۴۰۴ به نام شرکت فضل یدک زیبایی می باشد !!

آغاز ثبت نام دوشنبه  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ساعت  ۱۰ صبح  و ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت WWW.ESALE.IKCO.IR امکان پذیر خواهد بود

ثبت نام نقد و اقساط

تحویل خودرو در ثبت نام نقد و اقساط به طور معمول از ۳۰ تا ۶۰ روز کاری زمان می برد که معمولا ۵۰% آن به صورت نقد در روز ثبت نام و ۵۰% دیگر نیز معمولا از ۱۲ تا۴۸ ماه به انتخاب خریدار تقسیط می شود.


آخرین بخشنامه فروش نقد و اقساط:

مشتری گرامی

برای آگاهی از شرایط فروش دلخواه شما فرم زیر را تکمیل فرمایید.

خدمات ویژه فروش

۱-هزینه نصب قاب پلاک ۱۰۰/۰۰۰ ریال بوده که بر عهده نمایندگی می باشد.لطفاً از پرداخت هرگونه وجه در این خصوص خودداری فرمایید

۲- کارواش خودروها قبل از تحویل با مواد نانو و تجهیزات مدرن و پیشرفته

۳-جهت رفاه مشتریان تحویل خودرو درب منزل ایشان(با درخواست مشتری)

۴-جهت رفاه مشتریان تحویل اسناد خودرو درب منزل ایشان(با درخواست مشتری)

۵-سرویس اولیه خودرو تحت عنوان pds با بررسی ۶۰ آیتم مهم (فنی/ برقی/ جلوبندی/تزئینات و…) توسط کادر فنی مجرب