جدیدترین شرایط فروش ایران خودرو

آخرین بروز رسانی ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

 

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت حاشیه بازار  ، از ساعت ۱۰ صبح روز چهار شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ امکان ثبت نام و تا زمان تکمیل ظرفیت در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو فعال خواهد بود.

در بخشنامه شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو در اردیبهشت ۹۸ ، ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی ، از کل جدول فوق یک دستگاه خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند ، قرار داد به صورت یکطرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.

در بخشنامه شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو در اردیبهشت ۹۸ ، کلیه مشتریانی که در ۱۸ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند ، قادر به ثبت نام  نمی باشند.

در بخشنامه شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو در اردیبهشت ۹۸، امکان ثبت نام برای افراد بالای ۱۸ سال امکان پذیر خواهد بود.

در بخشنامه شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو در اردیبهشت ۹۸، ثبت نام صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم می باشد.

در بخشنامه شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو در اردیبهشت ۹۸، امکان انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام فعال می باشد.

در بخشنامه شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو در اردیبهشت ۹۸، پس از انعقاد قرارداد ، مشتری به هیچ عنوان حق انصراف ندارد.

ثبت نام صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق سایت esale.ikco.ir  امکان پذیر خواهد بود.

در بخشنامه شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو در اردیبهشت ۹۸ ، جهت واریز مبالغ بالای ۵۰ میلیون تومان ، مشتریان محترم می بایست پس از دریافت ردیف قرارداد ، از طریق سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو ، بخش میز کار مشتری ، حداکثر تا ۲۴ ساعت ، الباقی مبلغ را واریز نمایند و در غیر اینصورت قرارداد مذکور غیرفعال شده و وجه به مشتری مسترد خواهد شد .

 

 

!! کد انتخاب نمایندگی ما،  ۲۴۰۴ ، به نام شرکت فضل یدک زیبایی می باشد !!

آغاز ثبت نام  چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ساعت  ۱۰ صبح  و ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت WWW.ESALE.IKCO.IR امکان پذیر خواهد بود

شرایط پیش فروش مشارکت در تولید به مناسبت اعیاد شعبانیه در فروردین ماه ۹۸ از روز دوشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۶  ساعت ۱۰ صبح تا ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست اعلام گردید.

در بخشنامه به مناسبت اعیاد شعبانیه در فروردین ماه ۹۸، علاوه بر سود مشارکت مبلغی به عنوان (تخفیف خرید محصول ایرانی) در نظر گرفته شده است که پرداخت آن منوط به واریز نقدی مابه التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوتنامه و دریافت خودرو می باشد .

تنظیم صلح نامه در بخشنامه به مناسبت اعیاد شعبانیه در فروردین ۹۸ ، تا یک بار قابل اجرا می باشد.

امکان ثبت نام در بخشنامه شرایط فروش به مناسبت اعیاد شعبانیه در فروردین ۹۸ برای مشتریان حقیقی مجاز می باشد.

قیمت نهایی خودرو در بخشنامه شرایط فروش به مناسبت اعیاد شعبانیه در فروردین ۹۸، در زمان تحویل تعیین خواهد شد.

انتخاب کارت طلائی در ثبت نامهای گروه خودروهای سمند ، رانا و پارس به صورت اختیاری و با پرداخت هزینه در زمان ارسال دعوتنامه امکان پذیر خواهد بود.

سود مشارکت در بخشنامه شرایط فروش به مناسبت اعیاد شعبانیه در فروردین ۹۸ ،  مطابق جدول و به صورت سالیانه حداکثر تا تاریخ مشخص شده در دعوتنامه محاسبه خواهد شد .

در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت ، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری و فقط به شرط تکمیل وجه قرارداد ، یک درصد ماهانه یا ۱۲ درصد سالیانه پرداخت می گردد.

ارائه کد ملی ، کد پستی ، آدرس دقیق ، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبت نام الزامی می باشد.

کلیه خودروهای قابل ارائه در بخشنامه شرایط فروش به مناسبت اعیاد شعبانیه در فروردین ۹۸ ،  از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهند بود .

ثبت نام در بخشنامه شرایط فروش به مناسبت اعیاد شعبانیه در فروردین ۹۸ ،  صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق سایت  ESALE.IKCO.IR امکان پذیر خواهد بود.

 

!! کد انتخاب نمایندگی ما ۲۴۰۴ به نام شرکت فضل یدک زیبایی می باشد !!

آغاز ثبت نام دوشنبه  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ساعت  ۱۰ صبح  و ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت WWW.ESALE.IKCO.IR امکان پذیر خواهد بود

 


آخرین بخشنامه فروش نقد و اقساط:

شرایط فروش اعتباری به مناسبت نیمه شعبان در اردیبهشت ماه ۹۸ از روز دوشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۰۲  ساعت ۱۰ صبح تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست اعلام گردید.

امکان ثبت نام در این شرایط فروش به مناسبت نیمه شعبان در اردیبهشت ۹۸ برای مشتریان حقیقی مجاز می باشد.

در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح ” سامانه صیاد ” را داشته و فاقد هر گونه چک برگشتی باشند.

همراه داشتن پرینت حساب جاری (۳۰ گردش آخر ) صادر کننده چک ممهور به مهر بانک الزامی است.

مبلغ ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تخفیف بابت واگذاری خودرو وانت آریسان با مدل ۹۷ می باشد.

شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبت نام اقدام نماید.

در شرایط فروش اعتباری امکان انصراف وجود ندارد.

مشتری گرامی

برای آگاهی از شرایط فروش دلخواه شما فرم زیر را تکمیل فرمایید.

خدمات ویژه فروش

۱-هزینه نصب قاب پلاک ۱۰۰/۰۰۰ ریال بوده که بر عهده نمایندگی می باشد.لطفاً از پرداخت هرگونه وجه در این خصوص خودداری فرمایید

۲- کارواش خودروها قبل از تحویل با مواد نانو و تجهیزات مدرن و پیشرفته

۳-جهت رفاه مشتریان تحویل خودرو درب منزل ایشان(با درخواست مشتری)

۴-جهت رفاه مشتریان تحویل اسناد خودرو درب منزل ایشان(با درخواست مشتری)

۵-سرویس اولیه خودرو تحت عنوان pds با بررسی ۶۰ آیتم مهم (فنی/ برقی/ جلوبندی/تزئینات و…) توسط کادر فنی مجرب