شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو –۱۸ الی ۲۱ تیر ماه ۹۹ + جدول

شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو در تیر ماه ۹۹، از تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ الی ۱۳۹۹/۰۴/۲۱بر روی سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو فعال خواهد بود.

در این بخشنامه ، شرایط فروش خودرو های k132 با گیربکس اتوماتیک، k132 با گیربکس دنده ای، دنا معمولی، رانا پلاس، سورن ELX، سمند LX-EF7 بنزینی، دنا پلاس، پژو پارس TU5 ، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو ۲۰۷ برقرار خواهد بود.

در این بخشنامه مشتریانی که دارای پلاک انتظامی فعال (به نام خود) باشند، امکان ثبت نام را ندارند.

متقاضی با وارد نمودن کد کاربری و کلمه عبور می تواند به صفحه ثبت نام خودرو وارد و خودروی مورد نظر را انتخاب کند.

 شماره کارت بانکی که وجه ثبت نام خودرو به حساب شرکت واریز می گردد، الزاما می بایست متعلق به شخص متقاضی می باشد.

پس از پایان چهار روزه مهلت ثبت نام، حداکثر ۳ روز پس از پایان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو و ارسال پیامک اعلام می شود.

در هیچ مرحله ای از ثبت نام نیازی به ارائه چک از سوی مشتری نخواهد بود.

ﻇﺮﻓﯿﺖ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﺑﺮای ﻫﺮ ﮐﺪ ﻣلی از ﮐﻞ ﺑﺨﺸﻨﺎﻣﻪ، ﯾﮏ دﺳﺘﮕﺎه ﺧﻮدرو ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ و درصورت ﺛﺒﺖ ﻧﺎم از ﺳﻮی ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﻣﺤﺘﺮم ﻣﻐﺎﯾﺮ ﺑﺎ اﯾﻦ ﺑﻨﺪ، ﻗﺮارداد ﺑﻪ ﺻﻮرت ﯾﮏ ﻃﺮﻓﻪ از ﺳﻮی ﺷﺮﮐﺖ اﯾﺮان ﺧﻮدرو ﻟﻐﻮ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ.

کلیه مشتریانی که در ۴۸ ماه گذشته در شرکت های ایران خودرو و سایپا  نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام در این بخشنامه نیستند ، بدیهی اﺳﺖ در ﺻﻮرت ﺛﺒﺖ ﻧﺎم از ﺳﻮی ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﻣﺤﺘﺮم ﻣﻐﺎﯾﺮ ﺑﺎ اﯾﻦ ﺑﻨﺪ، ﻗﺮارداد ﺑﻪ ﺻﻮرت ﯾﮏ ﻃﺮﻓﻪ از ﺳﻮی ﺷﺮﮐﺖ اﯾﺮان ﺧﻮدرو ﻟﻐﻮ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ.

انتخاب رنگ خودرو توسط مشتری در زمان واریز پیش پرداخت علی الحساب و یا زمان ارسال دعوتنامه صادره خواهد بود.

در این بخشنامه تنظیم صلحنامه امکان پذیر نمی باشد. همچنین امکان صلح و نقل وانتقال حتی بصورت وکالتی نیز میسر نمی باشد.

در این بخشنامه گارانتی خودرو پس از سه ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر خودرو نیز الزامی است.

در این بخشنامه متقاضی ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشد.

در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، خسارت تاخیر به ازای مبالغ پرداختی از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار (۱۲ درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد.

در صورت عدم واریز مبلغ مشخص شده در دعوتنامه در بازه زمانی مجاز توسط مشتری، شرکت می تواند خودرو را به سایر متقاضیان تحویل دهد و نوبت مشتری را به موعد دیگر موکول نماید. نوع خودرو و قیمت خودرو قابل تحویل به این دسته از مشتریان در بخشنامه های آتی مشخص می گردد.

در صورتی که پس از امضای قرارداد، بر حسب الزامات قانونی، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس آیین نامه های اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.

در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد و کلیه تبعات آن به عهده مشتری خواهد بود.

کلیه خودرو های قابل ارائه از طریق این طرح، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهند بود.

در این روش فروش سندخودرو به مدت یک سال نزد شرکت ایران خودرو باقی خواهد ماند وپس از تسویه حساب وفک رهن تحویل مشتری خواهد گردید.

!! کد انتخاب نمایندگی ما، ۲۴۰۴ ، به نام شرکت فضل یدک زیبایی می باشد !!

جهت مشاهده شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو ،در ۱۸ الی ۲۱ تیر ، لطفاً کلیک کنید

۱۳۹۹/۵/۸ ،۱۸:۰۰:۱۷ +۰۰:۰۰توسط |اخبار فروش|بدون دیدگاه

درج دیدگاه

بازگشت به بالا